Czy promieniowanie 5G szkodzi zdrowiu? 

Zaawansowana technologia towarzyszy nam każdego dnia. Korzystamy ze smartfonów, komputerów, routerów Wi-Fi i innych urządzeń, które emitują pole elektromagnetyczne. Pozwalają nam być w kontakcie z bliskimi oraz ułatwiają załatwianie ważnych spraw. Ogromną popularnością cieszy się również piąta generacja sieci komórkowej, zwana 5G. To ona sprawia, że sprzęty działają jeszcze sprawniej i wydajniej. Choć nie emituje ciepła ani nie powoduje natychmiastowych uszkodzeń, może negatywnie wpływać na nasz organizm. Wiele osób czuje stałe zmęczenie, ma problemu ze snem lub doświadcza tzw. zamglenia mózgu.

Czy maszty 5G są szkodliwe?

Pole elektromagnetyczne, emitowane przez sieć 5G, zawiera częstotliwości, które znajdują się znacznie wyżej w paśmie EMF niż te wykorzystywane przez radio. Są nawet 18 milionów razy silniejsze niż 3G. Wykorzystują je nasze smartfony, Wi-Fi i inne urządzenia, które użytkujemy każdego dnia. Mogą jednak oddziaływać na ludzkie zdrowie, wpływając na niższą energię oraz gorsze samopoczucie.

Jak zatem zminimalizować skutki działania sieci 5G? Korzystając z urządzeń medycznych, wellness i SPA, do których zaliczają się Bubble i Cocoon. Ograniczają wpływ promieniowania wysyłanego przez wyposażenie elektryczne, czyli tzw. e-smog. Mogą powodować wzrost energii, lepszą wydajność, czystość umysłu czy wyrównane tętno. Emitują częstotliwość ziemską wynoszącą ok. 8 Hz. W ten sposób eliminują syndrom niedoboru pola magnetycznego.

Jak ograniczyć działanie sieci 5G?

Systemy Bubble i Cocoon można stosować zarówno w domu, jak i miejscu pracy, aby zminimalizować negatywny wpływ takich sprzętów, jak smartfony, telewizory, komputery czy laptopy. Sprawdzą się w przypadku osób narażonych na działanie e-smogu. Mogą poprawiać jakość snu, nastrój, regenerację oraz jasność umysłu. Kontakt z częstotliwością ziemską (8 Hz) może także neutralizować skalarne pola rozproszone. Jest to fala sinusoidalna, która do pewnego stopnia ogranicza wpływ pól elektromagnetycznych pochodzących od elektryczności.